PURŠKIMO ĮRANGA          PISTOLETAI          DALYS­ ir PRIEDAI          APTARNAVIMAS ir REMONTAS­­          NUOMA

Apie mus

Описание изображения

Trumpai 

UAB "Politechnologijos" užsiima polimerinių technologijų platinimų Baltijos šalyse ir Ukrainoje. Siūlome vienkomponentes ir daugiakomponentes polimerines medžiagas bei įrangą statybų sektoriui. Tame tarpe tai: 
- Poliuretano šiltinimo pūtos; 
- Poliurejos ir kitos elastomerinės dangos; 
- Hidroizoliacinės medžiagos; 
- Polimerinės ir epoksidinės grindų dangos; 
- Betoninių ir plieninių paviršių paruošimo įranga; 
- Įranga ir jos priežiūra. 
Kompanija yra oficialus ispanų kompanijos "NovaG" bei JAV kompanijos "BLASTRAC" įrangos pardavimų, garantinio bei pogarantinio aptarnavimo parneris. Taip pat esame ispanų gamintojo "Krypton Chemical" produktų (prekybos ženklas RAYSTON) distributoriai.  
"NovaG" gamina platų spektrą įrangos, kuri skirta dvikomponenčių ir daugiakomponenčių polimerinių medžiagų purškimui, t.y. uždarų ir atvirų porų poliuretaninės šiltinimo putos, poliurėja tipo dangos stogams, parkavimosi aikštelėms, grindims ir t.t. "NovaG" yra sukaupusi daugiau nei 20-ies metų patirtį gamyboje ir yra užpatentavusi savo unikalias technologijas. Pagamintą produkciją kompanija pardavinėja į daugiau nei 50 pasaulio šalių. Labai daug tokio tipo įrangos gamintojų tiesiog užsako aparatus pas "NovaG" ir pardavinėja su savo prekinių ženklu. Tarp jų ir labai gerai žinomas prekės ženklas GAMA (www.gamapur.com). Todėl galime pasiūlyti ir visus GAMA produktus. Mūsų siūloma įranga išsiskiria plačių asortimentu, aukščiausia kokybe, patvarumu bei labai paprastu ir nebrangiu aptarnavimu. Neretas atvėjis, kai iki šiol naudojama įranga, kuri buvo pagaminta prieš 20 metų. Hydraulinių "NovaG" purškimo aparatų preciziškumas, nesudėtingas aptarnavimas ir ilgaamžiškumas yra "NovaG" vizitinė kortelė visame pasaulyje.  
Krypton Chemical yra plačiai pasaulyje žinoma įmonė, kuri specializuojasi hidroizoliacijos ir grindų dangų gamyboje.Krypton įkūrta 1999 metais.Įmonės tikslai - aukščiausios kokybės poliuretaninių, poliurejos ir epoksidinių produktų gamyba. Visi gaminami produktai pardavinėjami su RAYSTON prekės ženklu. RAYSTON tai ne tik labai plati produktų gama, bet ir profesionali komanda, kuri aktyviai dalyvauja įgyvendinant pačius sudetingiausius projektus visame pasaulyje. Krypton skiria labai daug dėmesio produktų kokybei, todėl visi gaminiai yra sertifikuojami atestuotuose ES, Didžiosios Britanijos, ir kitų šalių laboratorijose. Tai patvirtina testų rezultatai ir sertifikatai. 
Kai kalbama apie paviršiaus paruošimui skirtą mobilią techniką, BLASTRAC — ryškiausias ir pirmaujantis prekės ženklas.Prireikus paruošti paviršius, įskaitant dekoratyvines ir pramonines grindis, laivus dažymui, saugyklas, greitkelius, tiltus, atlikti griovimo ir nukenksminimo darbus, sutvarkyti oro uostus ir panašiai, BLASTRAC sistemoms pirmenybę teikia rangovai iš įvairių pramonės sektorių.
BuildCity
 
Image description
 
Image description
 
Image description