Paroda RESTA 2017.     2017 m. balandžio 26-29 d.


UAB "Politechnologijos" dalyvauja parodoje RESTA 2017. Paroda vyks Viniuje, LITEXPO parodų centre š.m. balandžio 26-29 dienomis.

Maloniai kviečime aplankyti mūsų stendą numeris 1.55 . Stendas randasi 1-oje salėje. Eksponuosime NovaG/Gama purškimo įrangą, BLASTRAC betono ir plieno paviršių paruošimo įrangą (šlifavimas, šratavimas, poliravimas, frezavimas ir t.t.). Taip pat pristatysime visą spektrą KRYPTON CHEMICAl S.L. medžiagų hidroizoliaciniams sprednimams bei polimerinių grindų sistemoms.

Iki malonaus pasimatymo parodoje.


Read more

2017 m. sausio mėn.


UAB "Politechnologijos" tapo oficialiu Ispanijos įmonės "Krypton Chemicals" (toliau Krypton) atstovu. Krypton yra plačiai pasaulyje žinoma įmonė, kuri specializuojasi hidroizoliacijos ir grindų dangų gamyboje.

Krypton įkūrta 1999 metais. Įmonės tikslai - aukščiausios kokybės poliuretaninių, poliurejos ir epoksidinių produktų gamyba. Visi gaminami produktai pardavinėjami su RAYSTON prekės ženklu, kuris priklauso Krypton Chemical. 

RAYSTON tai ne tik labai plati produktų gama, bet ir profesionali komanda, kuri aktyviai dalyvauja įgyvendinant pačius sudetingiausius projektus visame pasaulyje.

Krypton skiria labai daug dėmesio produktų kokybei, todėl visi gaminiai yra sertifikuojami atestuotuose ES, Didžiosios Britanijos, ir kitų šalių laboratorijose. Tai patvirtina testų rezultatai, pagal kuriuos produktai atitinka eksploatavimo sąlygas, tokias kaip:

- ETE / BBA / CCT bei CE sertifikatai;

- Tempimo, senėjimo, atsparumo ugniai testai;

- Atsparumas medžių šaknims;

- Tinkamumas panaudojimui kontaktui su geriamuoju vandeniu;

- kiti testai.


UAB "Politechnologijos" ir "Krypton Chemical" visada su malonumu patars tinkamiausią produktą Jūsų projektui, bei padės realizuoti pačias kebliausias užduotis laiku ir už prieinamą kainą.

Read more

2016 rūgsėjis. Barselona.    NovaG / Gama partnerių konferencija

UAB "Politechnologijos", oficialus NOVAG partneris Baltijos šalyse ir Ukrainoje, dalyvavo kasmetinėjė distributorių ir partnerių konferencijoje. Konferencija vyko š.m. rūgsėjo mėnesį Barselonoje. Į konferenciją atvyko išviso virš 100 distributorių ir partnerių atstovų iš įvairiausių pasaulio šalių. 

Read more